Aktuality

 

Je spuštěno přihlašování na historicky první specializované zkoušky vodních prací pro molosy ve střední Evropě. Jsme rádi, že Plav! mohlo být při jejich přípravě....

Velice nás těší váš obrovský zájem o týdenní kemp na Lipně! Jak jsem již psal v hlavním popisu této akce, týden 6.7. - 13.7.2019 bude zaměřen především na zdokonalování tréninkových metod pro trenéry, pomocníky, figuranty a lodivody. Žádám tedy zájemce, aby dobře zvážili svůj zájem.

Chystáte se na sezónu? Jako členové Plav! máte možnost objednat si za výhodných podmínek postroj podle vlastního výběru a požadavků u Antje :-) Více info o postrojích získáte ZDE - objednávkový formulář pak naleznete ZDE (k dispozici i v angličtině)!

V současné době probíhá aktualizace webu, budou doplněny akce a upraveny fotografie a informace o členech v souladu s GDPR. Děkujeme za pochopení!

Sezóna 2018

25.02.2018

V současné době je plán akcí na sezónu 2018 v přípravné fázi! Více informací zde naleznete po členské schůzi, která se koná v sobotu 10. března 2018 v Poděbradech. Pokud jste členem a neobdrželi jste pozvánku, prosím kontaktujte nás!