Aktuality

 

Velice nás těší váš obrovský zájem o týdenní kemp na Lipně! Jak jsem již psal v hlavním popisu této akce, týden 6.7. - 13.7.2019 bude zaměřen především na zdokonalování tréninkových metod pro trenéry, pomocníky, figuranty a lodivody. Žádám tedy zájemce, aby dobře zvážili svůj zájem.

Chystáte se na sezónu? Jako členové Plav! máte možnost objednat si za výhodných podmínek postroj podle vlastního výběru a požadavků u Antje :-) Více info o postrojích získáte ZDE - objednávkový formulář pak naleznete ZDE (k dispozici i v angličtině)!

V současné době probíhá aktualizace webu, budou doplněny akce a upraveny fotografie a informace o členech v souladu s GDPR. Děkujeme za pochopení!

Sezóna 2018

25.02.2018

V současné době je plán akcí na sezónu 2018 v přípravné fázi! Více informací zde naleznete po členské schůzi, která se koná v sobotu 10. března 2018 v Poděbradech. Pokud jste členem a neobdrželi jste pozvánku, prosím kontaktujte nás!

S radostí oznamujeme, že týdenní tábor na Slapech, který se uskuteční ve dnech 2.-9.7.2017, byl vybrán mezi podporované akce společnosti Candy! Každý účastník obdrží od této společnosti zdarma dárkový balíček v hodnotě 150 Kč - a určitě budou i jiné dobroty....