Aktuality

 

V současné době probíhá aktualizace webu, budou doplněny akce a upraveny fotografie a informace o členech v souladu s GDPR. Děkujeme za pochopení!

Sezóna 2018

25.02.2018

V současné době je plán akcí na sezónu 2018 v přípravné fázi! Více informací zde naleznete po členské schůzi, která se koná v sobotu 10. března 2018 v Poděbradech. Pokud jste členem a neobdrželi jste pozvánku, prosím kontaktujte nás!

S radostí oznamujeme, že týdenní tábor na Slapech, který se uskuteční ve dnech 2.-9.7.2017, byl vybrán mezi podporované akce společnosti Candy! Každý účastník obdrží od této společnosti zdarma dárkový balíček v hodnotě 150 Kč - a určitě budou i jiné dobroty....

POZOR! Termín Velké Dářko v květnu, stejně jako termín Bozeňov v červnu jsou již plně obsazeny! Přijímáme pouze přihlášky zájemců - náhradníků!

V devátém čísle časopisu Pes - Přítel člověka (09/2016) najdete pod titulem "Krásní i užiteční" rozhovor s manželi Pouvesleovými z Francie o novofundlandských psech i landseerech a o vodním záchranářském výcviku ve Francii.
Annie Pouvesle je předsedkyní fr.klubu novofundlandských psů a landseerů a rozhodčí pro exteriér vybraných plemen, Bernard...