Info: Přihlášky Lipno 2019

14.05.2019

Vážení přátelé Plav!

Velice nás těší váš obrovský zájem o týdenní kemp na Lipně! Jak jsem již psal v hlavním popisu této akce, týden 6.7. - 13.7.2019 bude zaměřen především na zdokonalování tréninkových metod pro trenéry, pomocníky, figuranty a lodivody. Žádám tedy zájemce, aby dobře zvážili svůj zájem.

Z těchto důvodů je kapacita účastníků omezena - 10 chatek !

Informace o přihlášení :

  • Dne 18.5.2019 přesně ve 20:01 bude možné zaslat přihlášku přes tento formulář na webových stránkách PLAV!  (dříve nebude formulář dostupný!)

Do přihlášky uveďte všechny požadované informace : jméno, příjmení, počet osob, počet psů, případně požadavky, které máte.

Pro přihlášení rozhoduje datum a čas přihlášky!

Následně, po kontrole ze strany organizátorů, vám bude zaslán "potvrzovací mail. V případě pochybností o údajích uvedených v přihlášce si organizátoři vyhrazují právo takovou přihlášku odmítnout.

V potvrzovacím mailu dostanete všechny potřebné informace k samotné akci, dále pak tabulku s vypočtením ceny a termín pro zaplacení zálohy! Tento výpočet ceny, prosím, pečlivě překontrolujte!

  • V případě, že některý z přihlášených účastníků nezaplatí v určený termín zálohu, bude z výběru vyřazen a nahrazen "náhradníkem" dalším v pořadí podle dne data a času přihlašovacích mailů.

Děkujeme a těšíme se na viděnou na Lipně!